PIPELIFE INTERNATIONAL GmbH

Spoločnosť je výrobcom plastových potrubných systémov s najširším výrobným sortimentom z PVC, PE, a PP. Je aktívna v 27 krajinách sveta s 27 výrobnými závodmi. Má celkovo 2650 zamestnancov a dosahuje obrat cca 800mil eur. Na českom a slovenskom trhu pôsobí od roku 1994 (založenie spoločnosti). Patrí k holdingu PIPELIFE International, ktorého sídlom je mesto Wiener Neudorf v Rakúsku. Ako leader na trhu s plastovými potrubnými systémami sa intenzívne venuje vývoju napr. topspeed technológií.
http://www.pipelife.com


BV TWENTSCHE KABELFABRIEK - TKF
TKF vyvíja a produkuje vysoko kvalitné káblové riešenia pre broadband, energetiku, námorné a železničné trhy, priemysel i domácnosti. Spoločnosť TKF bola založená v roku 1930. Vyvinula sa z lokálneho výrobcu káblov do svetového lídra na trhu káblových technológií. Sila TKF spočíva v poskytovaní širokého portfólia optických, medených aj hliníkových káblov vrátane kompletného príslušenstva. Sídlom spoločnosti BV Twentsche Kabelfabriek je Haaksbergen, Holandsko.
http://www.tkf.nl


ACE - FIBREOPTIC
ACE je certifikovaný a garantovaný koncept pre výstavbu pasívnych FTTx sietí. Ako celkový systém poskytuje broadband trhu nové vízie budovania sietí z optických vlákien. ACE sa nezameriava len na produkty, ale tiež zaisťuje kompatibilitu medzi všetkými jednotlivými komponentmi a prináša kompletné, pasívne riešenie.
http://www.ace-fibreoptic.com


logo castel

CASTEL – komunikácia a bezpečnosť

Spoločnosť CASTEL sa už viac ako 40 rokov nepretržite venuje výrobe zariadení pre IP komunikáciu, prístup, hlasovú a obrazovú komunikáciu a výrobe profesionálnych  bezpečnostných interkom riešení. CASTEL je významným kľúčovým hráčom v oblasti interkom a prístupových systémov. Od roku 1970, vyvíja a produkuje riešenia riadenia prístupu spolu s profesionálnymi interkom a zabezpečovacími systémami.  Vyzbrojení týmito skúsenosťami, CASTEL využíva svoje odborné znalosti pri všetkých svojich výrobkoch a projektoch. Výrobný závod sa nachádza v meste Saumur na západe Francúzska zamestnáva viac ako 70 zamestnancov a ročne vyprodukuje viac ako 100 000 výrobkov.

http://www.castel.fr

 

 

EFB - ELEKTRONIK GmbH
Spoločnosť EFB - ELEKTRONIK sa zameriava na výrobu a distribúciu komponentov pre dátové siete.
Bola založená v roku 1989 a zamestnáva cca 150 ľudí vo výrobe a obchode.

ECOLAN - certifikovaný systém štruktúrovanej kabeláže

INFRALAN - HIGH END špičkový systém štruktúrovanej kabeláže

ECOFIBER - kompletné portfólio optických komponentov a príslušenstva

ECOPROTECT - riešenie pre analógové a digitálne kamerové systémy

Súčasťou produkcie EFB - ELEKTRONIK sú aj komponenty a riešenia pre výpočtové strediská a dátové centrá. Portfólio zákazníkov siaha od distribútorov cez inštalačné partnerov, prevádzkovateľov sietí í bezpečnostnej agentúry.
http://www.efb-elektronik.de

 

opera

OPERA srl

Spoločnosť Opera so sídlom v Modene, Taliansku bola založená v roku 1997 za účelom zabezpečenia služieb a vysoko kvalitných produktov v oblasti ochrany a bezpečnosti. Dnes je Opera výrobcom technológií dverných systémov a vyvinula sa do spoločnosti, ktorá ponúka riešenia zamerané na zlepšenie ochrany a bezpečnosti osôb a ich majetku. Spoločnosť pôsobí v 22 krajinách v Európe, Afrike a na Strednom východe.

http://opera-italy.com

 

 

Euro2000 srl
Spoločnosť EURO 2000 pôsobí v oblasti výroby a predaja systémov ochrany metalických a optických káblov. Produktové portfolio tvoria tuhé a ohybné rúry, tvarovky a príslušenstvo vysoko kvalitnej a certifikovanej akosti pre aplikácie v priemysle, energetike, v námornej a železničnej doprave. Spoločnosť EURO 2000 bola založená v roku 1999 so sídlom vo Vigano di Gaggiano, Miláno. Produkty sú vyrábané v modernom závode na ploche 4000m², kde je celý výrobný proces kontrolovaný interným laboratóriom spolu s IMQ, RINA a CSI. Prostredníctvom zberu a spracovania dát, ktoré dokumentujú všetky kroky výroby od suroviny k hotovému výrobku, sa zabezpečuje súlad štandardov kvality s referenčnými normami.
http://www.euro2000-srl.it

 

 

AROT - POLSKA Sp. z o.o.
Spoločnosť AROT je popredným výrobcom chráničiek v Poľsku. Vyrába viac ako 450 druhov a typov káblových plastových chráničiek. Od roku 2001 je členom združenia WAWIN, ktoré má v Európe 24 zastúpenie s 15 výrobnými závodmi. Spoločnosť bola založená v roku 1995 so sídlom v Lešne. Ako prví začali vyrábať "vlnité" rúrky, ktoré sa stali poznáme ako trubky "AROT".
http://arot.wavin.com

 


DÄTWYLER GmbH
Švajčiarsky výrobca káblov pre komplexné riešenia elektrických a komunikačných infraštruktúr, budov a sietí FTTx. Spoločnosť Dätwyler má cca 200 zamestnancov a dosahuje obrat 200mil eur. Dätwyler vyvíja a vyrába vysoko kvalitné riešenia optickej aj metalickej sieťovej infraštruktúry pre celý rad aplikácií WAN, MAN, LAN, prístupových sietí a dátových centier. Všetky riešenia sú navrhované s ohľadom na požiadavky budúcnosti a sú prispôsobené požiadavkám a potrebám zákazníkov.
http://cabling.datwyler.com